KONST / Litografier / Färglitografi 12834011
nr 1283 4011
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 117/260, Kock. Motivet: 54x43 cm
Kondition: fuktskada
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:12:08
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
21 okt
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow